default_mobilelogo

Cookies

Door onze website te bezoeken, aanvaardt u onze cookies. Learn more

I understand

Utilisations des cookies sur le site web bruxelles-royal-yacht-club.be (BRYC)

We gebruiken cookies om uw bezoek aan onze website nog aangenamer te maken.

Les cookies sont de petits fichiers textes que le serveur d'un site web stocke temporairement sur votre ordinateur ou appareil via votre navigateur. Les cookies remplissent toutes sortes de fonctions : permettre au site web de se souvenir des préférences des visiteurs, collecter des données statistiques, adapter le contenu et/ou le matériel publicitaire à l'utilisateur, etc.

Différents types de cookies sont utilisés sur les sites web du BRYC.

Cookies obligatoires et techniques :

Ces cookies sont requis pour l'utilisation de certaines parties de nos sites web. Par exemple, ils vous permettent de naviguer entre les différentes parties du site et de remplir des formulaires. Si vous refusez ces cookies, certaines parties du site ne fonctionneront pas ou ne fonctionneront pas de manière optimale. Ces cookies nous permettent de collecter des informations sur l'utilisation de notre site web afin d'améliorer le contenu et les performances de nos sites web.

Cookies fonctionnels :

Les cookies fonctionnels facilitent le fonctionnement de nos sites web, favorisent une meilleure navigation de nos visiteurs et les rendent plus conviviaux. Par exemple, ces cookies peuvent se souvenir de votre choix de langue, ou si vous remplissez un formulaire, la prochaine fois que vous l'accédez, certains champs seront automatiquement complétés.

Cookies publicitaires :

Cookies Google Analytics : BRYC utilise des cookies Google Analytics pour analyser l'usage du site web. Les informations générées par le cookie concernant votre utilisation du site web (en ce compris votre adresse IP) seront transmises à Google. Google utilisera ces informations afin d'évaluer votre utilisation du site web, d'établir des rapports sur l'activité du site web à destination des opérateurs du site web. Google peut également transmettre ces informations à des parties tierces si la loi l'y contraint, ou si lesdites tierces parties traitent l'information pour le compte de Google.

Autoriser ou bloquer les cookies ?

La plupart des navigateurs internet sont automatiquement configurés pour accepter les cookies. Cependant, vous pouvez configurer votre navigateur afin d’accepter ou de bloquer les cookies. Le BRYC ne peut cependant vous garantir l’accès à tous les services de son site internet en cas de refus d’enregistrement de cookies.Pour plus d’informations sur le traitement de vos données à caractère personnel sur notre site  consultez notre politique de confidentialité.

À tout moment, vous pouvez bloquer l’utilisation des cookies avec votre navigateur. Tous les navigateurs vous permettent d'administrer les cookies qui sont installés sur votre ordinateur ou votre appareil. Veuillez noter que faire bloquer des cookies par le navigateur n'aura aucun effet sur les cookies qui auraient été installés précédemment sur votre ordinateur. Si vous souhaitez désactiver ces derniers, vous devrez les supprimer.

Pour plus d'informations, consultez les paramètres de configuration de votre navigateur internet. Pour en savoir plus sur les cookies et savoir notamment quels cookies ont été déposés et comment les administrer et les supprimer, rendez-vous sur : http://www.allaboutcookies.org/.

Vous pouvez aussi choisir de désactiver tout ou partie des cookies publicitaires déposés sur votre ordinateur :http://www.networkadvertising.org/ ou  http://www.youronlinechoices.com/.

Enfin, si vous ne souhaitez pas recevoir d'annonces en fonction de votre comportement de navigation, vous pouvez modifier les paramètres de Google Ads Preference Manager. Google vous recommande également d'installer le module complémentaire de navigateur Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Plus d’info

Plus d’info sur le blocage des cookies en fonction des navigateurs :

 •  Internet Explorer
 •  Google Chrome
 •  Mozilla Firefox
 •  Safari
 •  Adobe Flash Player

 

Persbericht van Commodore 6 juni 2020

Wij zijn verheugd de heropening van het Club-House en zijn restaurant aan te kondigen op dinsdag 9 juni. Omwille van de gezondheidscrisis zal dat natuurlijk met de nodige voorwaarden gebeuren om de regels van de overheid in verband met de HoReCa sector te respecteren en zo de gezondheid van iedereen te behouden.

[lees het volledige persbericht]

BRYC-Communjique-Commodore Brussel Royal Yacht Club - .

.[lees het volledige persbericht]

OPENING van het CLUB HOUSE: dinsdag 9 juni 11.30 uur (02 241 09 87)

Wij verwelkomen u graag vanaf dinsdag 9 juni in perfecte omstandigheden van hygiëne, veiligheid en in de gebruikelijke goede sfeer. Afhankelijk van het weer is ons terras open. Het aftellen is begonnen!

bryc-open-9-juin-2020-p Brussel Royal Yacht Club - .

 

NIEUWE REGELINGEN:

 • De gebruikelijke openingstijden gelden weer.
 • Reserveren is nu verplicht.
 • De receptie en het plaatsen aan tafel worden verzorgd door het personeel.
 • Een enkele in-/uitgangsroute vermijdt zoveel mogelijk dat mensen elkaar kruisen.
 • De afstand van 1,5 m wordt meer dan gerespecteerd, met een nieuwe opstelling van tafels, gangen en plexiglas bescherming voor de boxen. De indeling van de tafels staat vast en kan niet worden gewijzigd.
 • Het personeel draagt maskers en hydro-alcoholische gel is voor iedereen beschikbaar.
 • Tafel sets, servetten en menu's zijn verkrijgbaar in een wegwerpversie van papier.
 • De toegang tot de bar is verboden en strikt voorbehouden aan het personeel.
 • Bestellingen worden aan tafel genomen.
 • Betalingen worden alleen aan tafel gedaan en bij voorkeur met een kaart.
 • Een tafel voor maximaal 10 personen is op aanvraag beschikbaar. (kinderen inbegrepen)
 • De sanitaire voorzieningen worden gedesinfecteerd en in een perfect schone staat gehouden. De toiletten zijn gereserveerd voor het restaurant en zijn buiten de openingstijden niet toegankelijk.
 • Beperk uw bewegingen in het Club-House.
 • Roken is allen toegestaan op de parkeerplaats.
 • De terrassen zijn bij mooi weer toegankelijk. Het bovenste terras is een verlengstuk van het restaurant, het onderste terras is gereserveerd voor drankjes.

RESERVERINGEN zijn OPEN: 02 241 09 87 wij wachten op u !

Het is essentieel om ruim van tevoren te reserveren om uw plaatsen met zekerheid te kunnen garanderen.

 

Wij danken u voor uw begrip en respect voor deze maatregelen, die tot doel hebben de gezondheid van ons allemaal te beschermen.

 

bryc-set-table-9-6-20 Brussel Royal Yacht Club - .

Voorinschrijving voor theorie- en praktijklessen 2020-2021!


Bent u geïnteresseerd in het verkrijgen van een certificaat of in praktische navigatie? 

 

Succes gegarandeerd! Wij bieden u de Brevet Restreint Général, de Brevet Yachtman, de Brevet Navigateur de Yacht, de Brevet radio GMDSS, Motor Sailing Sailing Cruises (meer dan 3 dagen), Sailing Cruises (1, 2 of 3 dagen), en ook Light Sailing cursussen voor 7 tot 14 jarigen en Light Sailing cursussen voor 15 tot 18 jarigen!

 

Om uw plaats te reserveren, nodigen wij u uit om dit voorinschrijvingsformulier in te vullen voor de cursussen en trainingen die binnenkort door de Brussels Sailing Academy en de B.R.Y.C. light sailing school worden aangeboden. 

 

U wordt met voorrang op de hoogte gebracht van de data van de cursussen en trainingen zodra deze zijn vastgesteld!

 

 

BRYC-Opleiding-2017-S Brussel Royal Yacht Club - .

Voorinschrijving voor cursussen & stages

Stagiair
Invalid Input

Invalid Input

Please specify your email address.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

* volgend academisch jaar

Invalid Input

Veuillez lire et accepter les conditions générales svp

Invalid Input

Persbericht van Commodore 27 april 2020


Inperkingsmaatregelen COVID-19 evolutie... De aankondiging van de federale regering op vrijdag 24 april opent eindelijk fragiele perspectieven voor een voorzichtig en gefaseerd herstel van de samenleving...[lees het volledige persbericht]

BRYC-COVID19-27-04-NL Brussel Royal Yacht Club - .

[lees het volledige persbericht]

e-Learning

Beste leden, beste studenten,

In BRYC betekent opsluiting geen winterslaap! Integendeel, we bereiden de continuïteit van sommige van onze cursussen voor!  Door middel van videoconferenties die interactiviteit via het internet mogelijk maken door middel van een live dialoog, het delen van online informatie, notities, bestanden, videocapsules etc... doen we er alles aan om u in contact te houden met uw docenten, zodat u ondanks deze epidemie, die ons allemaal immobiliseert, toch vooruitgang kunt boeken!  U wordt binnenkort op de hoogte gebracht van de concrete implementatie  (agenda van e-learningcursussen) van deze tijdelijke en aanvullende alternatieve oplossing!

Komende e-Learning sessies

YACHTMAN: Vanaf de week van 30 maart, elke woensdag, zoals gebruikelijk met Stan aan het roer!

De eerste cursussen in de e-Learning modus waren een groot succes! [Lees meer]

BRYC-BSA-e-Learning Brussel Royal Yacht Club - .

Persbericht van Commodore 21 maart 2020

Betreft: Versterkte COVID-19 inperkingsmaatregelen
Aan onze leden, bewoners en alle gebruikers van de jachthaven en haar diensten, De meest recente richtlijnen van de federale regering versterken de inperkingsmaatregelen nog verder en dringen aan op de noodzaak om in de hoofdverblijfplaats te blijven, door het reizen naar secundaire woningen te verbieden en interventies te beperken tot strikt dringende werkzaamheden.  [lees volledige versie]

.BRYC-Communique-Persbericht-Commodore-21-3-20 Brussel Royal Yacht Club - .

[lees volledige versie]

Persbericht van Commodore 18 maart 2020

Beste leden, Beste vrienden van de B.R.Y.C.,

Aan onze leden, bewoners en alle gebruikers van de jachthaven en haar diensten.
Als gevolg van de inperkingsmaatregelen van de federale overheid zijn we genoodzaakt de activiteiten van onze medewerkers tot een strikt minimum te beperken. Met het oog hierop heeft het uitvoerend comité van de BRYC de volgende maatregelen genomen:. [lees volledige versie]

.BRYC-Communique-Persbericht-Commodore-18-03 Brussel Royal Yacht Club - .

[lees volledige versie]

Persbericht van Commodore 16 maart 2020

Beste leden, Beste vrienden van de B.R.Y.C.,

Sinds onze algemene vergadering minder dan een maand geleden, is de wereld op zijn kop gezet, en wat ongepast leek, hoe zal ik het zeggen... onvoorstelbaar', is gebeurd: we zijn deze donderdag 12 maart, in het kielzog van regeringsbeslissingen, gedwongen om de B.R.Y.C. letterlijk te sluiten tot 3 april om te beginnen. [lees volledige versie]

.BRYC-Persbericht-van-Commodore Brussel Royal Yacht Club - .

[lees volledige versie]

 

COVID-19

BRYC-COVID19-TV-N-CLUBHOUSE Brussel Royal Yacht Club - .

BRYC-Porte-Deur Brussel Royal Yacht Club - .

BRYC-Navigation-de-plaisance-Interdite Brussel Royal Yacht Club - .


Woensdag19 maart 2020 17:15 

📢 Nieuwsbericht: Pleziervaart 📢
Ter uitvoering van de maatregelen die de Federale en Vlaamse Overheid hebben afgekondigd naar aanleiding van het COVID-19-virus (m.n.: “alle zogenaamde recreatieve activiteiten (sport, cultuur, folklore, enz.) worden geannuleerd, ongeacht hun omvang en of ze openbaar of privé zijn”), is tot en met vrijdag 3 april 2020 24.00 elke vorm van recreatievaart en watersport (zowel in groep als individueel) verboden op alle bevaarbare waterwegen in Vlaanderen.

👉Als gevolg daarvan wordt ook de jachthaven van de BRYC stilgelegd totdat het verbod op de pleziervaart door het Vlaamse Gewest wordt opgeheven. https://mobilit.belgium.be/nl/nieuws/nieuwsberichten/2020/covid_19_vaarverbod_pleziervaart_en_verbod_op_brandingsporten?fbclid=IwAR3W5aatU_eLyfD_MgVEoTv4ebiBJWpx83O-cF_nt1vmssoMx0eYLaBp6pM

👉 Examen pleziervaart
Tot 3 april 2020 schrapt de FOD Mobiliteit en Vervoer alle examens. De betrokken deelnemers en organisaties worden hierover geïnformeerd.

Het Comité


Woensdag18 maart 2020 15:15 

Beste leden, beste vrienden,

Als gevolg van de inperkingsmaatregelen van de federale overheid zijn we genoodzaakt de activiteiten van onze medewerkers tot een strikt minimum te beperken. 

Het Comité


Maandag 16 maart 2020 20:15

Beste leden, beste vrienden,

Het secretariaat en de havendiensten blijven operationeel, maar zijn uitsluitend toegankelijk voor de leden van de club. De toegangspoorten zijn daarom gesloten voor niet-leden.

Het Comité


Maandag 16 maart 2020 12:15

Beste leden, beste vrienden,
 
Deze zondag, 15 maart, heeft de federale regering de volgende besluiten genomen:
 
ER GELDT EEN ALGEMEEN VERBOD VOOR ALLE SPORTEN, ZOWEL IN GROEPSVERBAND ALS INDIVIDUEEL, OP ALLE BELGISCHE TERRITORIALE WATEREN EN VOOR ALLE WATERSPORTEN.

Laten we deze aanbevelingen onverwijld ten uitvoer leggen.


 Het Comité


 

Vrijdag 13 maart 2020 00:05

Beste leden, beste vrienden,

Het secretariaat en de havendiensten blijven operationeel. 

Als gevolg van overheidsmaatregelen om VIDOC-19 te beteugelen, zijn wij verplicht om al onze groepsactiviteiten uit te stellen van deze vrijdag 13 maart tot 3 april. Dit betreft alle activiteiten in het clubhuisbarrestaurant, theoretische en praktische cursussen. Concreet, naast de sluiting van ons clubhuis, betreuren we het dat we de volgende gebeurtenissen moeten uitstellen;

 • het "Tous avec Zoelia" feestje deze vrijdag, 13 maart.
 • BRYChorale herhaling 18 maart
 • de lichte zeilcursussen van 14, 21 en 28 maart
 • Yachtman cursus 17, 24 maart 31
 • curriculum Jachtman 18, 25 maart in 1rst april
 • de theoretische cursussen "Brevet restreint & général" op 19 maart, 26 en 2 april
 • Tentoonstelling Marie-Anne LAUWERS schilder van 20 tot 29 maart 
 • SRC GMDSS cursus van 28 maart
 • regatta van 22 maart op de Galgenweel en de onmogelijkheid om deze te vervangen door een training op de B.R.Y.C.
 • "dégommage" 28 maart: geannuleerd


We zijn ons bewust van het ongemak dat dit veroorzaakt, maar ook van de noodzaak van dergelijke maatregelen en hopen op een zo snel mogelijke terugkeer naar een normale situatie. Wij volgen deze uitzonderlijke gebeurtenissen uiteraard op de voet en houden u op de hoogte.

Pas op, nautische groeten,

Het Comité


 

 
Donderdag 12 maart 2020 13:00 uur

Beste leden, beste vrienden,

Omwille van de duidelijkheid en transparantie willen wij u informeren dat alle maatregelen worden genomen om onze installaties in een staat van optimale reinheid en hygiëne te houden in overeenstemming met de laatste gebeurtenissen met betrekking tot het coronavirus.
Daartoe volgen we de aanbevelingen van de Belgische regering en de stad Brussel nauwgezet op:

https://visit.brussels/site/nl/article/coronavirus
https://www.infocoronavirus.be/nl/

 
Om het bovenstaande samen te vatten en in overweging te nemen: op dit moment (12 maart) gaan onze activiteiten normaal door.

Gegroet Nautisch,

Het comité.
facebook Brussel Royal Yacht Club - .google Brussel Royal Yacht Club - .twitter Brussel Royal Yacht Club - .linkedin Brussel Royal Yacht Club - .

BRUXELLES ROYAL YACHT CLUB 

Chaussée de Vilvorde, 1 1020 Bruxelles - Belgique - Email: info@bruxelles-royal-yacht-club.be Secrétariat: +32(0)2 2164828 - GSM: +32 (0)475 58 57 07

Banque: BE49 210-0173261-71 – BIC: GEBABEBB  - TVA BE 0409.279.523 RPM Bruxelles 

Club House: +32(0)2 2410987
Mardi : Bar 11h30 > 23h30, Cuisine 12h > 14h & 18h30 > 22h
Mercredi : Bar 11h30 > 23h30, Cuisine 12h > 14h & 18h30 > 22h
Jeudi : Bar 11h30 > 23h30, Cuisine 12h > 14h & 18h30 > 22h
Vendredi : Bar 11h30 > 23h30, Cuisine 12h > 14h & 18h30 > 22h
Samedi : Bar 11h30 > 23h30, Cuisine 12h > 14h & 18h30 > 22h
Dimanche : Bar 11h30 > 16h, Cuisine 12h > 14h 
Lundi : Fermé

Capitaine du Port: +32 (0)473 84 92 97 ( fermé dimanche et lundi)

 

FB Brussel Royal Yacht Club - . Logo-BXL-115 Brussel Royal Yacht Club - . bryc-PortDeBruxelles Brussel Royal Yacht Club - . bryc-RegionBruxellesCapitale Brussel Royal Yacht Club - . BRYC-FFYB Brussel Royal Yacht Club - . Bryc-YACHTIRIS-136 Brussel Royal Yacht Club - . Bryc-USHIP Brussel Royal Yacht Club - .

Bryc-PLAISANCE-240 Brussel Royal Yacht Club - . BRYC-YachtingSud Brussel Royal Yacht Club - . BRYC-HOTEL-NIVELLES-SUD-260 Brussel Royal Yacht Club - .

BRYC-Huysman-M Brussel Royal Yacht Club - . logoCopyBuro-65 Brussel Royal Yacht Club - . BRYC-Logo-Assurance-Alain-Taminiau-65 Brussel Royal Yacht Club - . 

BRYC-Logo-NTSA Brussel Royal Yacht Club - . Videt-Mini1 Brussel Royal Yacht Club - . BRYC-BBS-1 Brussel Royal Yacht Club - . 

Mauroit-Mini2 Brussel Royal Yacht Club - . BRYC-Logo-Prodetec-260-65 Brussel Royal Yacht Club - . optic-mini-2 Brussel Royal Yacht Club - .